فروش کلی وجز ئی به تمام نقاط کشور
صنایع دستی حسین زاده
خرید کلی تخفیف ویزه به همکاران
فروش کلی وجز ئی به تمام نقاط کشور
فروش کلی وجز ئی به تمام نقات کشور
اولین سایت کامل کلیه محصولات سنگی
فروش ویژه جهت همکاران
فروش کلی وجز ئی به تمام نقات کشور
درباره ما
سنگ تراشی در خراسان از سابقه دیرینه ای برخوردار است .در بررسی های  باستان شناسی در بیشتر محوطه های باستانی قطعاتی از ظروف سنگی دیده شده است که حکایت از رواج این حرفه از گذشته های دور دارد .اهمیت حرفه سنگ تراشی و کاربرد ظرف های سنگی در زندگی رومزه آن قدر محسوس بوده است که به متون تاریخی نیز راه یافته و حرفه سنگ تراشی توس یا مشهد از ویژگی های این منطقه به شمار می رود.

 و اشتغال زایی مستقیم برای 3000 نفر و ۴۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم ، اولین تولید کننده دیزی سنگی در ایران است که این ظروف را به صورت کامل از ابتدا تا به انتها یعنی از مرحله استخراج سنگ از معادن تا مرحله تبدیل سنگها به دیزی و سپس فروش و حتی صادرات این کالا به چندین کشور فعالیت می کنند.
در همین راستا ،  با در اختیار داشتن امتیاز بهره برداری از مرغوبترین معادن این سنگها که فقط در شهر مشهد وجود دارد و با تمرکز بر رفع نیاز از مشتریان و با تلفیق تکنولوژی روز و هنر سنتی ، توانسته اند با کیفیت ترین دیزی های سنگی ابعادی  و بدون رگه  در کشور را تولید کنند .
   دیزیهای سنگی را در ابعاد و سایزهای متفاوت جهت مصارف گوناگون تولید می کند،دیزی های یک - دو  سه و چهارنفره و ماهیپجه ایی جهت استفاده در رستوران ها وکافه های سنتی استفاده می گردد. دیزیهای 6 نفره تا 16 نفره  جهت استفاده در منازل می باشد.

  • info@dizisangii.ir

بازدید امروز :13 بار
بازدید دیروز :29 بار
بازدید کل :94812 بار
آی پی شما :3.236.55.22